Kate Bush od strony jakiej nie znacie!

Kate Bush od strony jakiej nie znacie!Album „The Other Sides” już dostępny! 34 piosenki składają się na wyjątkowy album legendarnej wokalistki. „The Other Sides” to  biały kruk w dyskografii angielskiej wokalistki.

Składający się z czterech płyt CD zestaw „The Other Sides” zawiera strony B singli, miksy z 12-calowych płytek, covery i rarytasy. Jedna z płyt jest w całości poświęcona przeróbkom. Kate Bush mierzy się na niej między innymi z Rocket Man i Candle In The Wind Eltona Johna czy The Man I Love George’a i Iry Gershwinów. Wśród rarytasów znajdziemy chociażby Brazil z tak samo zatytułowanego filmu, Lyra z obrazu „The Golden Compass”, Be Kind to My Mistakes z filmu Nica Roega „Castaway” oraz Humming, wcześniej niepublikowana wersja demo.

„The Other Sides” jest ostatnim wydawnictwem, jakie wchodzi w skład projektu wznowień całego dorobku płytowego Kate Bush. Zapoczątkowany został w listopadzie 2018 roku reedycjami na winylu i kompakcie w formie boxów. Rarytasy również się w nim znalazły. Teraz jednak pojawią się jako samodzielne wydawnictwo.

Na okoliczność pojawienia się zestawu, odświeżono też trzy wideoklipy: Rocket Man, Under The Ivy i The Man I Love.

.