Nakręć nas na siebie!

Nakręć nas na siebie!

Objęliśmy patronatem kolejną nowatorską ideę. Konkurs dla młodych, niezależnych wykonawców, dla których zrealizowany zostanie teledysk do najbardziej kreatywnego scenariusza. Zespoły przysyłają (na adres mailowy nakrecnas@tri-com.pl) opis pomysłu/scenariusza na teledysk, wraz z utworem, do którego chcą nakręcić klip. Zwycięży najbardziej odjechany scenariusz, jednocześnie najbardziej oddający to, co się dzieje w utworze. Liczy się kreatywność młodych artystów. My pomożemy im zobrazować ich dzieła.

Warunki uczestnictwa:

– wykonawca musi posiadać swój materiał (najlepiej debiutancka EP-ka albo debiutancki LP, może być też materiał w wersji demo);

– wykonawca może mieć na swoim koncie klip (chcą pokazać tych, których jeszcze nie znacie, którzy są warci poznania);

– wykonawca przysyła na adres mailowy organizatora nakrecnas@tri-com.pl materiał zgłoszeniowy: mp3 utworu, do którego ma być kręcony teledysk i opis/scenariusz teledysku, wypełnioną, podpisaną i zeskanowaną ankietę zgłoszeniową [przesłaną w załączniku], logo wykonawcy [opcjonalnie], zdjęcie wykonawcy/zespołu);

– pomysł musi się zamykać w czterech ścianach – teledysk kręcą tylko w studio;

– warunek główny – wyobraźnia!

Informacje dodatkowe: 

– sprawdzą każdy zespół (czy aby na pewno spełnia warunki uczestnictwa);

– od zespołu oczekują pomysłu i krótkiego zarysu (całą resztą zajmą się sami – mają od tego profesjonalistów).

Ich cel to: 

Zrobić najbardziej niekonwencjonalny teledysk do utworu, który ich zaskoczy. Biorą pod uwagę nie tylko scenariusz, ale i zaproponowany materiał audio. Oczekują szoku, owacji na stojąco, ukłonów etc. Ma być po prostu najlepiej!

Harmonogram konkursu:

Etap 0

Eliminacje – 8.10.2014 do 7.12.2014 (włącznie do godz. 23:59) – przyjmowanie zgłoszeń kandydatów na adres mailowy nakrecnas@tri-com.pl

Etap I

Ćwierćfinał – 5.12.2014 – 21.12.2014 (do godz. 23:59) – wyłonione z eliminacji zgłoszenia zostaną opublikowane w formie wideo-filmowej w galerii na profilu „Nakręć nas na siebie” na portalu społecznościowym Facebook. Głosowanie będzie polegało na przyznawaniu indywidualnych głosów za pomocą przycisku „Lubię to”, umieszczonym wraz z każdym materiałem. 

Etap II

Półfinał – 22.12.2014 – 28.12.2014 – do etapu II przechodzi połowa uczestników wyłonionych z etapu I. Głosowanie polega na tych samych zasadach jak w etapie I.

Etap III

Finał – 28.12.2014 – 30.12.2014 w etapie finałowym jury wybiera zwycięzcę, który otrzymuje nagrodę główną oraz przyznaje wyróżnienia. Dodatkowo: W etapie I – III przyznawany jest „Szmaragdowy Wiatraczek” – forma dzikiej karty przyznawana przez jury – dla uczestników, którzy nie zakwalifikowali się do kolejnego etapu a zdaniem jury powinni.

Ogłoszenie wyników – 30.12.2014.

Potrzebne materiały: – Ankieta zgłoszeniowa OświadczenieRegulamin

Oficjalny profil konkursu: www.facebook.com/NakrecNas?fref=ts

Organizatorem konkursu jest spółka producencka TRI COM Media Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Postępu 19.