Two I Am – Album “Land Art”

Muzyka dla ludzi szukających spokoju w mieście. Na płycie „Land Art”  Two I Am obrał  kierunek transu, natury i pierwotności. Już 16 listopada o godzinie 19:00 w Teatrze Śląskim na scenie w Malarni będzie miał miejsce  koncert premierowy, promujący debiutancki album “Land Art” zespołu Two I Am. 

Two I Am to polski duet wykonujący autorską muzykę oscylującą wokół jazzu, alternatywy, polskiego folkloru oraz współczesnej muzyki improwizowanej. Wokalistka Barbara Błaszczyk oraz pianista Przemysław Pankiewicz obrali sobie za cel chęć zatrzymania się, kierując swoją muzykę do ludzi poszukujących spokoju w mieście, dla chcących na chwilę oderwać się od zgiełku i rzeczywistości. W ich repertuar wchodzą oryginalne kompozycje wraz z tekstami własnego autorstwa okraszone brzmieniem subtelnego wokalu, akustycznego fortepianu oraz barwą instrumentu Fender Rhodes. Zaczerpnięte elementy melodyki ludowej pozwalają popchnąć ich muzykę w kierunku natury, transu i pierwotności. Ich muzyka, tworzona na żywo, pod wpływem chwili na scenie, zapewnia wyjątkową i niepowtarzalną aurę koncertu. 

Kolejne koncerty promujące album “Land Art”: ●22.11 – Skład Butelek, Warszawa ●29.11 – Galeria Inny Śląsk, Tarnowskie Góry ●5.12 – Jazz Club Komin, Sosnowiec

(Visited 1 times, 1 visits today)