Brown – Venflon – The Crows – Tour 2014!

Mazowsze, lubelszczyzna i podkarpacie łączą siły i wyruszają na wspólną trasę! Energia metalu i melodia grunge’u serwowana przez warszawską grupę Venflon, hardrockowo-metalowe dźwięki lubelskiego The Crows oraz rock z wyraźnym wpływem gatunków panujących w latach 80. i 90. w wykonaniu rzeszowskiego zespołu Brown – to wszystko będzie można usłyszeć podczas dziewięciu koncertów tych trzech grup!

Brown

fanpege

Zespół Brown powstał w styczniu 2001 r. Gra rocka z wyraźnym wpływem gatunków panujących w latach 80 i 90. W lipcu 2007 r. zagrali na XIV edycji jednego z największych festiwali rockowych w naszym kraju – Węgorzewo. Znaleźli się wśród 10 wybranych z 350 zgłoszonych zespołów i nie zawiedli. Zdobyli nagrodę publiczności oraz wyróżnienie w dwóch kategoriach: nagroda dla najlepszego wokalisty – Marcin Sułek oraz najlepszego gitarzysty – Paweł Rączy. Brali udział w programie „Kogutto w trasie” na antenie TVP1 oraz ”BWM” w TVP3. Są laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu GO ROCK 2006 (nagroda publiczności). Ich utwory plasowały się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Nocy Niezależnych Radia Bieszczady, wielokrotnie gościli w audycjach radiowych, m.in. w Radio Rzeszów, Radio Bieszczady, Radio Centrum, Eska Rock, Trójka Polskiego Radia i innych. Na swoim koncie mają 3 płyty – „Brown” (2005), „Półświatło” (2009) oraz najnowszy ,,Po nieboskłonie”, którego premiera odbyła się 22 listopada 2013 r. W ciągu wielu lat działalności zagrali naprawdę sporo koncertów – to właśnie one pozwalają w pełni  poznać i przeżyć ich muzykę, są potężną dawką energii zarówno dla fanów, jak i dla nich. Dzielili scenę z takimi zespołami, jak: Anathema, Dog Eat Dog, Luxtorpeda, T.Love, Voo Voo, Coma, 2TM2,3, Dżem i wieloma innymi. 

Gdy modlę się

Venflon

fanpage

Venflon to energia metalu i melodia grunge’u. Szerszej publiczności zespół dał się poznać podczas 3-ej edycji programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka” (doszedł do półfinału), występowi w programie „Kuba Wojewódzki” oraz w „Teleexpressie”. Prócz tego Venflon ma na swoim koncie, m.in. zwycięstwo w Konkursie Kapel Ursynalia 2013, półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock 2013, półfinał AntyFestu i wiele, wiele innych… 

Od nowa

The Crows

fanpage

The Crows to lubelska grupa założona w 2007 roku, wykonująca hard rock/metal z elementami muzyki progresywnej. W swej twórczości stawia na mocne brzmienie, melodyjność oraz wyraziste teksty wykonywane w języku polskim. Grali m.in. na warszawskich Ursynaliach, Juwenaliach w Biłgoraju i Chełmie, na Festiwalach: Wszystko Gra w Zamościu, Electric Night Progressive Stage w Lublinie, Festiwalu Młodych w Lublinie, Motosercu – Lublinie i Kielcach, Widzewskiej Jesieni Muzycznej w Łodzi. Są pomysłodawcami i inicjatorami Ogólnopolskiego Przeglądu Zespołów Rockowych PROrock Night. Dzielili scenę, między innymi z: Hunter, Ksu, Proletaryat, TSA, Big Cyc, Strachy na Lachy, Jelonek, Lao Che i wieloma innymi. W maju 2013 r. ukazała się EP-ka, pt. „XXI wiek”, która została entuzjastycznie przyjęta zarówno przez publiczność, jak i nasze redakcyjne grono.

Miasta pełne kłamstw