Zalia prezentuje pierwszy singiel wydany pod szyldem Agora Muzyka

Zalia, czyli Julia Zarzecka, dwudziestoletnia polska wokalistka i kompozytorka. Fascynuję ją soul/RnB, a w jej głośnikach często rozbrzmiewają Mahalia, Ella Mai czy Jorja Smith. Doświadczenia, otaczający świat i życie w dużym mieście to siła napędowa jej twórczości, w której słychać wpływy m.in indie/lo-fi oraz jazzu. 

Oprócz muzyki blisko jej też do świata mody, które z sukcesem łączy w swoich kolorowych i pełnych słońca teledyskach. Na co dzień studiuje Vocal Performance and Songwriting na BIMM w Londynie oraz uczęszcza do szkoły muzycznej na Bednarskiej.

Odpływam to pierwszy singiel wydany pod szyldem Agora Muzyka oraz zapowiedź albumu, nad którym artystka pracuje z kilkoma producentami i artystami reprezentującymi różne środowiska muzyczne. Jak sama podkreśla bardzo lubi różnorodność, jest to dla niej duża inspiracja i szansa pokazania się szerszej publiczności.

Zalia o najnowszy singlu: Jestem w momencie skupienia się na swoim szczęściu, na mojej miłości, na tym co ja chcę. Odcinam się od ludzi, którzy wymagają ode mnie spełniania ich oczekiwań. Jest to pogoń za własnymi marzeniami, która ukazuje moją dojrzałość, pewność siebie, postawienia siebie na pierwszym miejscu. Refren pokazuje zdrową relację pomiędzy dwiema osobami. Ukazuje prawdziwą, niewymuszoną miłość, która buduje to co wcześniej zostało zniszczone. Daje nadzieję na to, że miłość to nie tylko motylki w brzuchu na przemian ze łzami, ale dojrzała, kwitnąca relacja, która buduje więzi pomiędzy dwoma jednostkami.