Bardzo Bardzo – niezwykły debiut amerykańsko-polskiego zespołu! Posłuchaj całej płyty!

Bardzo Bardzo to wyjątkowy skład muzyków z Polski i Stanów Zjednoczonych. Absolwent Berklee, ponadprzeciętnie utalentowana wokalistka – laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, wszechstronny basista i perkusista z Virginia Beach połączyli swe pomysły w stolicy Polski tworząc wyjątkową fuzję psychodelicznego rocka, jazzu, funky i soul. Zespół Bardzo Bardzo debiutuje zaskakująco świeżym i dojrzałym materiałem o tym samym tytule. 

Na EP zatytułowaną “Bardzo Bardzo” trafiło 7 kompozycji nagranych pod koniec ubiegłego roku w Warszawie w Pueblo People Studios:

1. Deep Down

2. On The Horizon

3. Take Off Your Mask

4. Lighteater

5. The Cry

6. Better World

7. Palestinian Girl

Produkcją zajął się Paweł Bzim Zarecki, miksami i masteringiem Robert Szydło. Przykuwającą uwagę okładkę zaprojektowała Ola Wyłupek.

Cały album można odsłuchać oraz w wersji fizycznej nabyć w serwisie Bandcamp – www.bardzobardzo.bandcamp.com. Singlowy utwór to przebojowy Deep Down.

Skład:

Asia Czarkowska – wokal. Absolwentka wydziału piosenki Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki, m. in. festiwalu Niemen Non Stop i Soundtrack.

Glenn Guay – gitara. Absolwent Berklee College of Music w Bostonie w stanie Massachusetts. Kompozytor, aranżer i współautor autor tekstów Bardzo Bardzo.

Andrzej Solarski – gitara basowa. Kompozytor i wszechstronny basista współpracujący z Justyną Steczkowską, Urszulą, i Loką.

Steve Grubbs – perkusja. Jego zespół Angel All Fire był ostoją lokalnej sceny muzycznej w Virginia Beach, VA. Współautor tekstów Bardzo Bardzo.

  

Singiel do emisji radiowej (plik. wav) jest dostępny do pobrania tutaj: www.soundcloud.com/bardzo-bardzo-promo/deep-down

Źródło: Fantom Media

Więcej informacji o zespole:

– www.facebook.com/bardzobardzo