Nowa płyta Head Hunters już w kwietniu! Zobacz premierowy teledysk!

Poznański zespół Head Hunters finalizuje prace nad nową płytą studyjną zatytułowaną “Koniec Jest Początkiem”. Premiera albumu, zaplanowana na koniec kwietnia 2013, przyniesie słuchaczom 9 profesjonalnie zarejestrowanych kompozycji okraszonych niebanalnymi lirykami w języku ojczystym. Premierę albumu poprzedzają opublikowane już w sieci utwory Nic Nie Wiem oraz Niewiele do którego zespół (jeszcze w starym składzie) zarejestrował teledysk, który możecie obejrzeć poniżej.

Na płycie znajdą się następujące utwory:

01. Zapałki

02. Niewiele

03. Nic nie wiem

04. Są dni

05. Zaplątani

06. Koniec jest początkiem

07. Dalej

08. Szkło

09. Nie ma mnie 

Produkcja: Jacek Chraplak & Ramas 

Realizacja i Mix: Jacek Chraplak w studio www.laronermma.com

Mastering: Paweł Grzybowski

Całość utrzymana w refleksyjnym energetycznym klimacie pełnym zachwiań i zaskakujących zmian klimatu i dynamiki. Po zmianach personalnych zespół, nie próżnując przystąpił do koncertowania, umacniając więzi i „dogrywając” skład, który sprawdzając się w boju, okazał się wybuchowym zestawieniem temperamentów, stylów, oraz charakterów muzycznych.

W najbliższym czasie zespół będzie można zobaczyć na żywo w następujących miastach:

06.04.2013 Poznań, “Pod Minogą”

12.04.2013 Leszno, „Fabryka Cukierków” z Chwilostan

11.05.2013 Śrem, klub „Kosmos”

08.06.2013 Kutno „Rock & Rose Fest Kutno” plener stadion

Biografia:

Head Hunters zadebiutował na Poznańskiej scenie muzycznej w roku 1996 wyraźnie rysując swój nietypowy styl muzyczny, który początkowo oscylujący w kręgach grungecore,  z czasem ewoluował z każdym kolejnym wydawnictwem. Od samego początku intensywnej działalności formacja szybko zdobyła popularność, co zaowocowało częstymi wizytami w programach telewizyjnych (Luz, Rower Błażeja) i radiowych. Zagrał wiele koncertów zarówno u boku wielkich gwiazd sceny muzycznej jak również wiele własnych, autorskich sztuk. Nieustannie eksperymentując i pracując, przez kilkanaście lat funkcjonowania formacja nagrała łącznie 9 albumów, których przekrój sięga najróżniejszych stylów i gatunków, zawsze jednak zawierając flagowe, charakterystyczne dla zespołu oraz ich muzyki cechy. Przełom lat 2012/2013 to praca nad najnowszym albumem Head Hunters, zatytułowanym „Koniec Jest Początkiem”. Tytuł albumu – nie przypadkowo – odnosi się do ostatnich ciężkich dla zespołu czasów, które przebył drogą pełną perypetii, co ostatecznie zaowocowało zmianami w składzie oraz początkiem nowej drogi.

Head Hunters to:

Marek „Ramas” Wojciechowski – wokal & gitara

Maciej „Olaf” Olawa – gitara & wokal

Krzysztof „Kidd” Adamski – bass & wokal

Bartosz Kilian – bębny & perkusjonalia 

Źródło: Fantom Media

Wicej info:

www.pl-pl.facebook.com/pages/HEAD-HUNTERS/110078809030721