Rozpad Farel Gott i powstanie Peyotl Burger

Skład: Sebastian „Trycjator” Łanik – wokal Grzegorz Graczkowski – bas Igor Wójcik – gitara Grzegorz Kaczmarski – perkusja Lista utworów: 1. Nocna Jazda 2. Nasza Miłość 3. Moja Wolność 4. Ździra 5. Gwiezdny Trans

Zła wiadomość dla fanów grupy Farel Gott, której EP-kę „N.I.E.D.O.P.O.W.I.E.D.Z.E.N.I.A.” opisywaliśmy swego czasu na łamach Laboratorium Muzycznych Fuzji. Zespół zdecydował się na zakończenie działalności po 10 latach wspólnego grania. Co jednak ciekawe, pierwotny skład z Igorem Wójcikiem na czele wraca pod nazwą Peyotl Burger. 

Panowie przygotowali już EP-kę zatytułowaną po prostu „Peyotl Burger”, na której można znaleźć 5 świeżych utworów prezentujących możliwości nowego składu. Na wokalu mamy Sebastiana „Trycjatora” Łanika z zespołu Żywioły. Muzyka, jaką tworzy nowo utworzona grupa to duchowy następca Farela Gotta, ponownie mamy do czynienia z pełnokrwistym, męskim rockiem. Za soczyste, organiczne brzmienie odpowiada Piotr Szumski. Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się z nowym materiałem poniżej.

Płyta dostępna jest już od 14 marca w serwisie bandcamp. Zespół ma też nadzieję jeszcze w tym roku nagrać debiutancki album.