12 3
12 3

Widowisko „Kolory Nadziei” już za 3 tygodnie w Sali Kongresowej! Zobacz nagranie z prób!

Już za trzy tygodnie, 4 października w warszawskiej Sali Kongresowej odbędzie się premiera wyjątkowego spektaklu – „Kolory Nadziei”. Widowisko połączy razem muzykę, teatr, taniec, wizualizacje, bogatą scenografię i choreografię.

Do obsady widowiska dołączył charyzmatyczny wokalista, Piotr Cugowski. Razem z nim na scenie Sali Kongresowej zobaczymy: Michała Jelonka, Ryszarda Wolbacha, Kamila Szafrańca z zespołem Sopor, Marcina Kołaczkowskiego, Michała Rudasia,  Alternatywny Teatr Tańca Luz, solistę Igora Leonika

Reżyseria -Marcin Kołaczkowski

Scenariusz – Barbara Szafraniec

Choreografia – Joanna Woszczyńska, Bartek Woszczyński

Wizualizacja – Szymon Szymański, Kamil Szafraniec

Od początku września odbywają się próby spektaklu, którego fragmenty przygotowań do widowiska można zobaczyć tutaj. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadami, których udzielili twórcy Kolorów Nadziei: 

– http://www.wyspa.fm/news/16865/wywiad-wyspafm-ryszard-wolbach/

– http://3gramy.pl/ryszard-wolbach-wywiad/

Udostępniony jest również trailer tego niezwykłego wydarzenia – zapowiedź tego co będzie się działo w Sali Kongresowej można zobaczyć w serwisie Youtube pod tym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=U6Z2xt0Hfbk

Wydawnictwo i spektakle pod nazwą „Kolory Nadziei” promują dwa single. Obydwa nagrania dostępne są na oficjalnym profilu Kolorów Naidziei – https://www.facebook.com/Kolory.Nadziei. Tam również znajdują się galerie zdjęć oraz szczegółowe informacje o artystach, których zobaczymy podczas widowiska. 

Ceny biletów – 70zł, 100zł, 130zł, 160zł.

Punkty sprzedaży biletów:www.ticketpro.pl, Kasa Sali Kongresowej PKiN wejście C.

Zamówienia zbiorowe dla szkół, firm i instytucji – tel. 608 088 935; e-mail: agencjaido@prokonto.pl.

Oprawę muzyczną zarówno do wydawnictwa, jak i widowiska p.t. „Kolory Nadziei” stanowią dwa różniące się stylistycznie albumy płytowe. Pomimo ewidentnych różnic wynikających z kompozycji, sposobu aranżacji i instrumentacji zawartych na nich utworów, łączy je jednak wspólna idea. Zarówno płyta „Wielki Dzień” Ryszarda Wolbacha (autor tekstów, kompozytor, wokalista , gitarzysta, współzałożyciel zespołów Babsztyl i Harlem) , jak i „Sopor” (pod tym pseudonimem kryje się także młody, bardzo zdolny i oryginalny kompozytor, autor tekstów i współproducent – Kamil Szafraniec), są opowieścią o człowieku, jego obawach, lękach ale również , jego ogromnych możliwościach w skutecznej walce ze swoimi słabościami. Tak, te projekty łączą w sobie niezłomną wiarę w człowieka, w jego nieograniczone w zasadzie możliwości doskonalenia siebie.

Współproducentem i realizatorem nagrań płyty „Wielki Dzień” jest Ryszard Szmit, natomiast za współprodukcję muzyczną płyty „Tajemna Moc” odpowiada Michał Jelonek, wybitny skrzypek znany z dzialalności solowej a także z występów w zespołach Hunter, Orkiestra Dni Naszych, a wcześniej Ankh.

Wydawnictwo „Kolory nadziei” ukaże się w formie ekskluzywnego albumu z trzema płytami w twardej oprawie pod koniec listopada 2012.

Szczegóły:

www.facebook.com/Kolory.Nadzieiwww.kolorynadziei.pl