Black Perfume debiutuje! Pierwszy singiel już dostępny!

Pochodzący z Wrocławia zespół Black Perfume prezentuje debiutancką EP-kę zatytułowaną “Histeria”. Materiał powstał jesienią bieżącego roku w Aurora Studio. Pięć utworów stanowiących pierwszy oficjalny materiał Black Perfume to wybuchowa mieszanka stylów oparta na rocku alternatywnym, z lirycznym kobiecym wokalem i dużą dawką melodii. Za produkcję płyty oraz miks i mastering odpowiada Daniel Witczak, okładkę zaprojektowała Julita Nowosad. Pierwszym singlem z płyty jest utwór “Przypływ Chwil”, którego można posłuchać pod tym adresem: www.soundcloud.com/black-perfume/przyp-yw-chwil.

Album będzie dostępny w formie cyfrowej jeszcze przed końcem roku, wydawnictwo w formie fizycznej trafi do sprzedaży w styczniu 2014. Również na początku roku zespół rozpocznie nagrania pierwszego teledysku do utworu “Kochaj Albo Giń”.

Na płytę trafiło 5 utworów:

1. Przypływ Chwil

2. Histeria

3. Słowa

4. Na Nowo

5. Kochaj Albo Giń

Skład zespołu:

Paulina Aftanas – wokal

Marek Blicharski – gitara/wokal

Wojtek Ananas – gitara

Łukasz Wronkowski – bas

Kuba Bagiński – perkusja

Biografia:

Zespół Black Perfume powstał w połowie 2012 roku. Początkowo był odskocznią od życia codziennego. Rekreacyjny projekt szybko przeobraził się w zespół z krwi i kości. Szerokie zainteresowanie twórczością Black Perfume solidnie ich zmotywowało i dało jasny znak, że zespół musi przedstawić materiał na najwyższym poziomie. Idąc za ciosem dopieścili swoje kompozycje do światowego poziomu. Zarejestrowali pięć numerów w Aurora Studio pod Poznaniem. Pod koniec roku będzie miała miejsce premiera 5-trackowej EP-ki. Wydawnictwo będzie promowane video-klipami oraz trasą koncertową.

Uzależnij się od Czarnych Perfum! Wciągający świat alternatywnego rocka, wybuchowe mieszanki stylów. Rock, pop, indie? Ich muzyki nie da się zaszufladkować. Jedno jest pewne, raz posłuchasz i już jesteś w ich świecie. Nie opieraj się, daj się porwać kontrastom dźwięków, gdzie spokój jest szaleństwem, a szaleństwo spokojem. Potężna sekcja rytmiczna, ostre brzmienie gitar i liryczny wokal. Emocje na najwyższym poziomie gwarantowane!

Źródło: Fantom Media

Więcej informacji:

www.facebook.com/blackperfumepl