Debiutancki album Blank Space już w sprzedaży! Powstał teledysk do promującego płytę singla Save!

Istniejący od 2008 roku zespół Blank Space właśnie promuje swoją debiutancką EP’kę zatytułowaną “Bad Trip”. Materiał stanowią 4 utwory oraz teledysk do jednego z kawałków. Miksem płyty zajął się Adam Drzewiecki, okładkę zaprojektowała Urszula Filas.

Blank Space to młody zespół, który ciągle się rozwija, ale dojrzałością swoich muzycznych kompozycji może zaskoczyć. Muzykę Blank Space trudno zaszufladkować, w utworach zespołu dostrzec można wiele wpływów, zaczynając od muzyki popularnej, poprzez ostry rock, post-rock, a kończąc na metalu. Blank Space działa w pełnym składzie od 2008 roku. Ma za sobą kilka sukcesów (marcowy finalista sceny Muzzo, organizowanej przez portal internetowy Interia oraz Antyradio) i zdobytych nagród w przeglądach muzycznych. Zespół supportował na scenie m.in. takich artystów jak De Mono, Oddział Zamknięty czy Closterkeller

Na płycie „Bad Trip” znajdują się 4 utwory:

1. Take me away

2. Save

3. Alone

4. Otwórz oczy

oraz teledysk do utworu Save!

Na pierwszy singiel wybrano własnie Save, do którego klip jest dostępny w serwisie YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=7nLwhh03gnQ&feature=plcp. Warto nadmienić, że teledysk w ciągu kilku tygodni obejrzało ponad 2,5 tysiąca internautów. Podczas gdy zespół przygotowuje się właśnie do wydania kolejnego singla W Ciszy, tym razem z polskim tekstem, „Bad Trip” można nabyć już teraz na oficjalnej stronie zespołu  www.facebook.com/blankspacepl. Więcej informacji o Blank Space dostępnych jest na:

– www.youtube.com/blankspacepl – www.facebook.com/blankspacepl