dsc07615b 3
dsc07615b 3

Debiutancki album From Afar zatytułowany „The Abyss Gazes into You” już w sprzedaży!

Od lewej: Marcin Chuchla, Wojtek Pyć, Tomek Przywara. Z tyłu: Michał Chruściel, Piotr Jaskółka (fot. Adrianna Sołtys)

Od początku września w sprzedaży dostępna jest już debiutancka EP’ka zespołu From Afar „The Abyss Gazes into You”. Materiał został nagrany wiosną tego roku w Lemonade Studio, masteringiem zajął się Mateusz Michniewicz, okładkę zaprojektowało studio Cruelpicture.

From Afar to młody zespół, o którym już wkrótce będzie głośno na scenie. Imponują energetyzującą muzyką, dynamicznymi koncertami i emocjonalnym, charyzmatycznym głosem wokalisty. From Afar działa w pełnym składzie od 2009 roku. Wśród swoich inspiracji muzycy wymieniają takich artystów jak Tool, Korn czy Deftones, dalecy są jednak naśladownictwa i ciągle rozwijają się muzycznie, niejednokrotnie jeszcze z całą pewnością zaskoczą.

Na płycie „The Abyss Gazes into You” znajduje się 7 utworów: 

1. Intro 

2. The Fall Begins 

3. Faggot 

4. Thief 

5. Jacobs Ladder 

6. Nocą 

7. Niebo oraz teledysk. 

Na pierwszy singiel wybrano utwór Jacob’s Ladder, do którego klip jest dostępny w serwisie YoutubeTeledysk w ciagu kilku tygodni obejrzało już 10000 internautów. Album wydany został w formacie digipak i można nabyć na oficjalnej stronie zespołu  lub w serwisie Soundpark.

Zespół przygotowuje się do jesiennych koncertów, potwierdzone są już daty dwóch występów – z Armią i Tune:

18 października – Rzeszów (Red Zone) + Tune

1 grudnia – Rzeszów (Pod Palmą) + Armia

Utwór zatytułowany Nocą jest już na czwartym miejscu Podkarpackiej Sceny Przebojów w Radio Rzeszów. Głosować można pod tym linkiem.

 

Więcej informacji o From Afar dostępnych jest na: – http://www.fromafarband.com – http://www.facebook.com/fromafarpl