Hardbowl 2014! Exclusive Show we Wrocławiu!

W dniu 6 listopada we Wrocławiu w klubie Alive odbędzie się tegoroczna edycja Hardbowl! Pierwsza edycja odbyła się w Łodzi w 2009 roku. Podczas tegorocznej edycji będzie można usłyszeć m.in Sworn Enemy (USA) oraz Thell Barrio (Meksyk). Będzie to Exlusive show tylko dla 200 osób!

Zespół Sworn Enemy pochodzący z Nowego Jorku po raz pierwszy zagrał we Wrocławiu 10 lat temu, (2004) dając oszałamiające show, które do dnia dzisiejszego jest podstawą wielu legend. Od tamtego czasu zespół wydał kilka płyt, które oscylowały w klimacie ciężkiego brzmienia. Wielu chciało włożyć ich twórczość w pewne ramy, nie mając świadomości, że to po prostu 100% New York Style.

W ostatnich latach zespół koncertował na trasach obok takich tuzów, jak: Sepultura, Anthrax, Soulfly, Biohazard, Fear Factory, Six Feet Under, Hatebreed, As Blood Runs Black, Too Pure to Die, Suicide Silence i pojawił się na długo oczekiwanej trasie zespołu  Earth Crisis.

W listopadzie zespół przyjeżdża na Hardbowl do Wrocławia  (jedyny koncert w Polsce), aby świętować nasz jubileusz oraz promować nowy album „Living On Borrowed Time”, który w ostatnich tygodniach wylądował na 2  popularnych listach Billboard, w tym na miejscu  #8 on The Heatseekers Chart oraz  #20  na liście the Hard Music Chart. Dlatego musicie tam być, bo drugiego razu nie będzie!

Tego dnia do Polski zawita również obok Sworn Enemy popularna załoga z Meksyku – Thell Barrio. Band założony został w 2005 roku, może poszczycić się trasami u boku takich zespołów, jak Sepultura, Terror, Agnostic Front, Emmure, Boo Doo Glow Skulls, Bleeding Through, Stick to Your Guns First Blood, The Casualties, Lionheart, No Turning Back, a także mainstreamowymi, jak Megadeth, Anthrax, Suicidal Tendencies, Motorhead, Soulfly oraz wieloma innymi.

Thell Barrio muzycznie to kwintesencja metalu, hardcore rap. Wspierane 2 perkusjami, w tym jedną lation, daje łupnięcie, które na długo pozostaje w pamięci, a milionowe wyświetlenia na youtube potwierdzają fakty.

Obecnie zespół promuje nowy singiel „La Nueva Era”, za którego mastering odpowiadał Jim Fogart (Laureat nagrody Grammy za najlepszy metalowy utwór „The End of Heartache” wykonany przez Killswitch Engage). Dzięki temu wrocławianie dostaną potężną dawkę energii!

Uwaga!!! Bilety na koncert będą dostępne od dnia 29.09.2014 r. od godziny 15.00 wyłącznie w bileterii internetowej Eventim oraz sklepach/punktach Mediamarkt, Empik, Saturn!

Do sprzedaży przekazanych zostanie tylko 150 sztuk po cenie nominalnej 25 złotych za sztukę!