Jedyny koncert Mesh w Polsce!

Koncert promujący siódmy już album grupy „Automation Baby”. W niedzielę 24/03/2013 w warszawskim Klubie Progresja, odbędzie koncert grupy Mesh, legendy muzyki Synthpop/ EBM/ industrial. Jest to jedyny koncert w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej w ramach trasy promującej nowy, siódmy już album grupy pt. „Automation Baby”. Światowa premiera tego albumu odbędzie się 15/03/2013. 

Zespół Mesh  jest zgodnie uznawany przez Fanów i krytyków za najważniejszy po Depeche Mode zespół z Wysp Brytyjskich grający podobną muzykę. Będzie to dawno wyczekiwany pełnowymiarowy występ zespołu w rozszerzonym składzie koncertowym (wokal, gitara, klawisze, perkusja) oraz z nową, niespotykaną dotąd produkcją sceniczną.

Każdy szanujący się fan dobrej muzyki o elektronicznym brzmieniu i z mocnym rockowym uderzeniem musi to usłyszeć i zobaczyć! Wielbiciele takich zespołów jak Depeche Mode, New Order, Ultravox a nawet Nine Inch Nails nie będą zawiedzeni !

Bilety w przedsprzedaży w cenie 92 PLN dostępne są  na www.eventim.pl, w EMPiK, Media Markt, Saturn oraz pozostałych punktach sprzedaży Eventim.  W dniu koncertu bilety dostępne będą w Klubie Progresja w cenie 107 PLN.

Zagranicznym supportem przed koncertem Mesh będzie norweska formacja electro: Substaat 

Mesh – brytyjski zespół z pogranicza synthpopu i EBM/Industrial, który powstał w 1991roku w Bristolu z inicjatywy Marka Hockings’a (śpiew, gitary, klawisze, programming, teksty) i Richard’a Silverthorn’a (klawisze, programming, gitary). Grupa ma na swoim koncie 6 studyjnych albumów, 3 kompilacje i 2 albumy koncertowe. Zespół gościł w Polsce dwukrotnie: w 2006 i w 2009 roku. Mesh posiada w Polsce i Europie od dawna szerokie grono wiernych fanów.

Źródło: Klub Progresja

Więcej informacji udziela:

Piotr Ślusarski +48 607 202 002

piotr@hq44.pl