Sabaton w warszawskiej Progresji!

Tak jest! Będą! Zaraz po powrocie z wojaży po Stanach Zjednoczonych, europejską część trasy Swedish Empire Tour Sabaton rozpocznie w Polsce! Sabaton to formacja posiadająca w naszym kraju ogromną, oddaną rzeszę fanów, którą zawdzięcza swojej ciężkiej i konsekwentnie wykonywanej muzycznej pracy. Każdy koncert grupy przepełniony jest wielką dawką energii bijącej ze sceny i fantastycznym zachowaniem publiczności, wspieranej przez oficjalny polski fanklub – Polish Panzer Battalion.

Otwarcie bram: 17.30, Koncert: 19.00

Miejsce koncertu: Hala Sportowa – ul. Obozowa 60.

Szwedzi są jednym z największych zespołów power metalowych na świecie. Rocznie grają setki koncertów na niezliczonych trasach i festiwalach. W Polsce ostatnio zagrali w ramach Przystanku Woodstock oraz na trasie w towarzystwie m.in. Primal Fear (2011). Radzimy nastawić się na wspaniałe show i hity zarówno z ostatniej płyty “Carolus Rex” jak i numery typu Uprising czy 40:1.

Na nadchodzącej trasie Sabatonowi towarzyszyć będą dwie znakomite ekipy. Goszcząca ostatnio na MetalFeście w Jaworznie, a wcześniej m.in. na Neckbreakers Tour IV bardzo popularna w Polsce grupa Eluveitie oraz węgierska, powermetalowa formacja Wisdom.

Źródło: Klub Progresja