asd 3
asd 3

Za PROGiem powraca! Szczególna audycja już w tę niedzielę!

Trzy miesiące minęły od naszego ostatniego muzycznego spotkania z audycją za PROGiem. Długo. Zdecydowanie zbyt długo. Pora wrócić do naszego muzyczno-historycznego toku audycji, a wracać będziemy z wielkim hukiem! Audycja, która jest przed nami, zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Po analizie muzycznych dokonań Yes, Comus, Genesis, Ash Ra Tempel oraz Van Der Graaf Generator w roku 1971 przychodzi kolej na Pink Floyd i niesamowicie istotny dla formacji krążek pt. Meddle! Floyd’om w sukurs przyjdą inne formacje z ram rocka psychodelicznego i space rocka (m.in. Hawkwind z jego debiutanckim albumem).

Paweł Bogdan nie byłby sobą gdyby nie przygotował dla Was innych niespodzianek! Konkursy, konkursy, konkursy! Podczas audycji będzie można zdobyć albumy takie jak: Riverside – Memories in My Head; Disperse – Journey Through the Hidden Gardens; XII Alfonso – Charles Darwin (ponad 180 minut muzyki zamkniętych w trzech krążkach CD i ponad stustronicową książeczką! prawdziwy rarytas!); Uranian – La ciudad de los sueńos (progresywny metal z Argentyny)

Zapewne dowiedzieliście się o konkursie na bilety na koncert Therion w warszawskiej Stodole. Kolejna niespodzianka! Podczas audycji zostanie rozdany dodatkowy, specjalny bilet na to jedyne w swoim rodzaju muzyczne wydarzenie (formacja obchodzi swoje 25 urodziny).

Czy potrzeba Wam większej zachęty? Jesteśmy przekonani, że nie i mamy nadzieję, że tej wielce wyczekiwanej przez nas audycji również nie możecie się doczekać.

Przypominam, że od przyszłej niedzieli audycję słyszeć będziemy od godziny 21.00 (a nie 22.00 jak do tej pory).

Do usłyszenia za PROGiem!

Więcej info:

Facebook: www.facebook.com/zaPROGiem