Dobra elektronika w polskim wykonaniu. SPLAY!

Elektroniczne, taneczne uderzenie, wyraziste brzmienie i niespotykana energia – taki właśnie jest utwór Ready to Dance formacji SPLAY! Utwór ukazał się właśnie na kanale wytwórni SP Records.

Autorem kompozycji, jak i pomysłodawcą projektu SPLAY, jest Sławek Pietrzak – muzyk i producent. Ready to dance to zapowiedź wydawnictwa, które ukaże się w roku 2021 i zarazem kolejny utwór powstały we współpracy Pietrzaka z Danielem Maczurą – również producentem, działający m. in. z Jackiem Stachurskym. Ready to dance, utwór powstały z synergii obu producentów, pobrzmiewa pulsującym, elektronicznym bitem, hipnotyzuje tanecznym brzmieniem i intryguje swoim rytmem. To bardzo ciekawa kompozycja, przedstawiająca nową jakość na polskiej scenie. 

Piosence towarzyszy teledysk, także wyreżyserowany przez Sławka Pietrzaka. Intrygujący i zarazem niepokojący, zapadający w pamięci obraz. W roli głównej wystąpiła Ewa Kępys, aktorka, modelka, uczestniczka reality show Big Brother.

SPLAY to projekt muzyczny Sławka Pietrzaka – multiinstrumentalisty, kompozytora, producenta muzycznego i wydawcy, właściciela firmy SP Records. Wcześniej, pod szyldem Play Forever, tworzył m. in. z Tomaszem Stańką, Andrzejem Smolikiem, Olafem Deriglasoffem. W nowej odsłonie projektu Pietrzak zaprasza do współpracy kolejnych oryginalnych artystów i tworzy muzykę oryginalną, niesztampową – z wyraźnymi wpływami elektroniki, jazzu, hip-hopu, elementami rockowymi, a także dance’owymi. W roku 2021 ukaże się album, podsumowujący muzyczną działalność Sławka Pietrzaka i projektu SPLAY.