Kora jest wieczna!

Utwory nieśmiertelne, głos ponadczasowy…

Dlatego Michał Pepol – muzyk wszechstronny, nie poprawia tego, co jest dziełem skończonym i samoistniejącym, a wydobywa je na światło dzienne.

Jako pierwszy – KCKM, czyli Kocham cię kochanie moje w wersji jakiej świat nie słyszał.

Gdyby tak Kora znów zaśpiewała…  

Wiolonczelista, współzałożyciel Royal String Quartet, producent, autor muzyki teatralnej, psychofan Kory – Michał Pepolkorzystając z prywatnych, nigdy nie wydanych materiałów fonograficznych Kory Jackowskiej, przepuścił je przez własną muzyczną wyobraźnię.  

I stało się – Kora znów zaśpiewała jeden ze swoich największych hitóKocham cię kochanie moje, jednak w zupełnie inny intymny sposób. Oryginalny głos, śpiew, szept i nietuzinkowa muzyka Michała Pepola dały efekt magiczny. Utwór rozmowa, utwór wyznanie, nietypowa aranżacja trochę duszna, a jednocześnie ciepła i spokojna, to zupełnie nowa odsłona hitu lat 80 

KCKM to pierwszy singiel zapowiadający album Michała Pepola pt. KORA  (sł. KORA nieskończoność). Premiera zapowiadana na 31 sierpnia 2022 nakładem wytwórni Agora Muzyka, będzie zawierać niewydane dotąd nagrania Kory Jackowskiej, utwory w wersjach dotychczas nieznanych, ale też zupełnie nowe, które nigdy nie ujrzały światła dziennego. Michał Pepol korzystał z prywatnych, nigdy niewydanych materiałów fonograficznych, które otrzymał od Kamila Sipowicza.  Premiera albumu „KORA ∞” zaplanowana jest na 31.sierpnia.

(Visited 5 times, 1 visits today)