unnamed
unnamed

Joanna Chaba wkracza na scenę z nowym singlem „Rozmowa Dusz”

unnamed

Ukazał się nowy singiel wokalistki i songwriterki Joanny Chaby „Rozmowa Dusz”. Za kompozycją i tekstem stoją sprawdzeni współpracownicy Joanny, którzy byli obecni już przy jej debiutanckim singlu. Razem z Grzegorzem Duszakiem i Royem Hamiltonem III stworzyli dzieło, które zapowiada się jako prawdziwy muzyczny majstersztyk.

Joanna Chaba – wokalistka i songwriterka, absolwentka prestiżowych szkół muzycznych oraz laureatka licznych konkursów. Jej wszechstronność oraz talent pozwoliły jej nie tylko tworzyć, ale i prowadzić WokArt Studio, miejsce, w którym rodzą się krajowe i międzynarodowe projekty muzyczne.

Grzegorz Duszak – muzyk, aranżer, producent i gitarzysta, specjalizujący się w jazzie i muzyce rozrywkowej. Jego twórcza ścieżka czyni go nieocenionym partnerem w tym muzycznym przedsięwzięciu.

Roy Hamilton III – producent muzyczny z imponującym dorobkiem i niesamowitym rodowodem muzycznym. Dzięki niemu powstały hity światowych gwiazd, takich jak Michael Jackson, Britney Spears czy Justin Bieber. Jego wpływ na „Rozmowę Dusz” wnosi międzynarodowy wymiar.

W teledysku, którego premiera będzie miała miejsce 10 maja, obok Joanny ponownie zobaczymy tancerza i choreografa Piotra Jeznacha. Jego energia i talent dodają klipowi wyjątkowej ekspresji, a choreografia stworzona do utworu stanowi pełne emocji uzupełnienie utworu.

Nowy singiel Joanny Chaby „Rozmowa Dusz” zapowiada się jako emocjonalna podróż przez uczucia i relacje, która z pewnością znajdzie swoje miejsce w sercach słuchaczy. Zespół twórców zaangażowanych w ten projekt to gwarancja jakości i muzycznej głębi, która przełoży się na niesamowite doznania zarówno podczas słuchania, jak i oglądania teledysku.