Legendarne albumy Polskich Nagrań w limitowanej edycji na kolorowych winylach.

Już są! Wyjątkowe płyty, które łączą pokolenia. Osiem albumów w kolorowej serii Polskich Nagrań: Niemen, SBB, Czerwone Gitary, Budka Suflera, Anna Jantar, Urszula Dudziak, Mira, Natalia. Dostępne teraz w pięknym limitowanym wydaniu. Nie może ich zabraknąć w kolekcji melomana!

Na barwnych krążkach ukazują się wielkie hity: Dziwny jest ten świat Niemena & Akwareli (na przezroczystym krążku ze zdjęciami Akwareli oraz złotej płyty na wewnętrznej kopercie), „Czerwone Gitary 3” z największymi przebojami Czerwonych Gitar oraz drugi album w dyskografii Anny Jantar „Za każdy uśmiech”. Aż trudno uwierzyć, że przebój Staruszek świat ma już 45 lat! Rok wcześniej w 1975 roku wydany był niezwykle udany debiut Budki Suflera „Cień wielkiej góry”, który to album wytłoczony został w niniejszej edycji na białym krążku.

Okrągłą 50. rocznicę świętuje z kolei album „Mira” zespołu Breakout, który z tej okazji ukazuje się na srebrzystym winylu. Mamy też rewelację dla fanów jazzu! Album „Magic Lady” Urszuli Dudziak z Walk Away został po raz pierwszy wznowiony na winylu w oryginalnej szacie graficznej, którą projektował Andrzej Pągowski! To samo radość muzykowania – idealna muzyka na lato. Na płycie m.in. popularna Papaya, Samba Ula oraz temat z filmu „Rosemary’s Baby”.

A dla najmłodszych i tych wciąż młodych duchem proponujemy radośnie pomarańczową edycję albumu „Natalia” Natalii Kukulskiej. Może być to wspaniała podróż w czasy dzieciństwa rodziców i okazja, aby pokazać dzieciom jak kiedyś słuchało się piosenek.

Miłośnicy winyli mają w ten sposób do dyspozycji już ponad 30 albumów w tak zachwycająco barwnym wydaniu. Nakład wszystkich tytułów jest limitowany.

(Visited 5 times, 1 visits today)