Bardzo Bardzo to wyjątkowy skład muzyków z Polski i Stanów Zjednoczonych. Absolwent Berklee, ponadprzeciętnie utalentowana wokalistka – laureatka ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali, wszechstronny basista i perkusista z Virginia Beach połączyli swe pomysły w stolicy Polski tworząc wyjątkową fuzję psychodelicznego rocka, jazzu, funky i soul. Zespół Bardzo Bardzo debiutuje zaskakująco świeżym i dojrzałym materiałem o tym samym tytule.
1. Deep Down
2. On The Horizon
3. Take Off Your Mask
4. Lighteater
5. The Cry
6. Better World
7. Palestinian Girl
Produkcją zajął się Paweł Bzim Zarecki, miksami i masteringiem Robert Szydło. Przykuwającą uwagę okładkę zaprojektowała Ola Wyłupek.
Cały album można odsłuchać oraz w wersji fizycznej nabyć w serwisie Bandcamp – www.bardzobardzo.bandcamp.com. Singlowy utwór to przebojowy Deep Down.
Skład:
Asia Czarkowska – wokal. Absolwentka wydziału piosenki Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. F. Chopina. Laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali piosenki, m. in. festiwalu Niemen Non Stop i Soundtrack.
Glenn Guay – gitara. Absolwent Berklee College of Music w Bostonie w stanie Massachusetts. Kompozytor, aranżer i współautor autor tekstów Bardzo Bardzo.
Andrzej Solarski – gitara basowa. Kompozytor i wszechstronny basista współpracujący z Justyną Steczkowską, Urszulą, i Loką.
Steve Grubbs – perkusja. Jego zespół Angel All Fire był ostoją lokalnej sceny muzycznej w Virginia Beach, VA. Współautor tekstów Bardzo Bardzo.
Singiel do emisji radiowej (plik. wav) jest dostępny do pobrania tutaj: www.soundcloud.com/bardzo-bardzo-promo/deep-down
Źródło: Fantom Media
Więcej informacji o zespole: