Z głową w chmurach!

Serdecznie zapraszamy na warszawski koncert w zachmurzonym klubie na 11 listopada 22. Wystąpią dla Was trzy obiecujące formacje jak warszawski Signal To Noise Ratio, białostocka Fobia Inc. oraz ich koledzy „z podwórka” , czyli Starsabout! Psychodeliczy rock będzie mieszał się z progresja, a ta ustąpi miejsce alternatywie. Każdy powinien więc znaleźć coś, co zaspokoi jego muzyczny głód… Przynajmniej tego wieczoru!

—————————————

SIGNAL TO NOISE RATIO 

—————————————

(post-psychedelic rock / Warszawa)

Signal to Noise Ratio poruszają się gdzieś pomiędzy. Pociąga ich w równym stopniu gęsta harmonia i zagmatwany kontrapunkt, co trans, improwizacja, niejednoznaczność i brud. Budują swoje przestrzenie z bogatej brzmieniowo gitary, szorstkich analogowych klawiszy i melodycznie traktowanej perkusji. Ciągle reinterpretują swoją twórczość, improwizują i pozostawiają niedomówienia. Jednocześnie szukają szlachetnej prostoty – aczkolwiek na dzień dzisiejszy jeszcze jej nie znaleźli.

www.facebook.com/snrband

www.snr.rockmetal.pl

www.signaltonoiseratio.bandcamp.com

—————-

FOBIA INC.

—————–

(post rock/progresywny experymentalny rock/metal / Białystok)

Fobia Inc., to przede wszystkim intensywnie progresywna dawka gitarowego brzmienia, która kontrastuje z delikatną i melodyjną przestrzenią, w którą zabierają nas członkowie zespołu. Ale nie dajcie się zwieść… Pod przykrywką instrumentalnego rocka, czeka was podróż pełna gwałtownych emocji, żywiołu i ekspresji artystycznej, która porwie Was w astralną krainę, gdzie nie obowiązuje czas ziemski…

www.facebook.com/FobiaInc

www.fobiainc.bandcamp.com

——————–

STARSABOUT

——————–

(alternatve rock / Białystok)

Starsabout – białostocki kwartet grający gitarową muzykę klimatyczną zakorzenioną w art-rocku i post-rocku. W swojej twórczości zdecydowanie stawiają na przestrzeń. W kwietniu ukazał się ich pierwszy album „Halflights”, „debiut odrealniony, oniryczny, lekko wycofany, wreszcie spokojny i na swój sposób dojrzały” (G.Bryk).

www.facebook.com/starsabout1

www.starsabout.bandcamp.com