Pierwszy w Polsce koncert Angry

Pierwszy w Polsce koncert AngryMusic Landscapes Productions zaprasza na wyjątkowe wydarzenie jakim jest pierwszy w Polsce koncert zespołu Angra! Muzycy wyruszają w międzynarodową trasę promującą nadchodzący album „OMNI”, który otwiera nowy rozdział zespołu. Koncert Angra poprzedzi gość specjalny Geoff Tate i jego Operation: Mindcrime. Legenda Rocka obchodzić będzie 30-stą rocznicę wydania albumu Queensryche – „Operation: Mindcrime”, który zostanie wykonany w całości. Usłyszymy również utwory z nowego albumu „A New Reality”. Koncert gwiazd poprzedzą dwa supporty: Ravenscry oraz Halcyon Way.

ANGRA (São Paulo, Brasil)

Jeden z pierwszych zespołów na świecie grających metal symfoniczny obchodzi w tym roku 26-lecie swojego istnienia. Nadchodząca trasa promuje nowy album Omni, który jak twierdzi sam zespół, będzie jednym z najbardziej zaskakujących albumów w historii zespołu.

Angra odniosła niebywały sukces i rozgłos na wielu kontynentach, na koncerty w Brazylii i Japonii gdzie zespół jest bardzo popularny przychodzą tysiące fanów. Teledysk do utworu Silent Call nakręcono w kraju Kwitnącej Wiśni, co można uznać za ukłon zespołu w stronę fanów z tego kraju.

Fabio Lione – Vocals

Rafael Bittencourt – Guitars

Marcelo Barbosa – Guitars

Felipe Andreoli – Bass

Bruno Valverde – Drums

Linki Youtube:

www.youtu.be/s99o09I7jNs

www.youtu.be/bpvkkQXyt-c

www.www.angra.net/

___________________________

GEOFF TATE

Karierę muzyczną rozpoczął w progresywnym zespole Myth, w którym śpiewał i grał na klawiszach. Do Queensrÿche (wówczas działającego pod nazwą The Mob) dołączył w 1981. Wraz zespołem osiągnął światowy sukces i ogromną popularność. W roku 2014, po odejściu z Queensrÿche założył Operation : Mindcrime, który zadebiutował w 2015 roku albumem pt. The Key. Nagrania znalazły nieco ponad 3 tys. nabywców w Stanach Zjednoczonych w przeciągu trzech tygodni od dnia premiery. Ponadto wydawnictwo uplasowało się na 36. miejscu listy Billboard Independent Albums. Nagrania były promowane teledyskiem do utworu pt. Burn, który wyreżyserował Jamie Burton Chamberlin.

Geoff Tate ma bardzo mocny głos o skali 4 oktaw, dzięki któremu kwalifikuje się do czołówki najlepszych wokalistów heavymetalowych. W 2006 piosenkarz został sklasyfikowany na 14. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów wg „Hit Parader”, oraz na 2. w rankingu „The Metal Show’s na najlepszy głos rockowy lat 80tych.

Geoff Tate – Vocals, Keyboards, Saxophone singer Queensryche ( 1982- 2012)

John Moyer – Bass, Vocals (Disturbed- Adrenaline Mob)

Simon Wright – Drums (AC/DC-DIO- UFO )

Kelly Gray – Guitars, Vocals ( Queensryche)

Scott Moughton – Guitars, Vocals

Randy Gane – Keyboards ( Myth- Queensryche)

web: www.geofftate.com/

Linki Youtube:

www.youtu.be/A4duZjxusGM

www.youtu.be/vAI2QOBMlTA

www.youtu.be/vX7lRZmt8Hw

___________________________

RAVENSCRY (Milano, Italy)

Zespół pochodzący z Włoch, reprezentujący scenę alternative / gothic metalu. Ich trzeci album „The Invisible” na Amazon.co.uk był czwartym najczęściej kupowanym albumem w kategorii Gothic Metal.

Giulia Stefani – Vocals

Paul Raimondi – Guitar

Mauro Paganelli – Guitar

Andrea “Fagio” Fagiuoli – Bass

Simone “Simon” Carminati – Drums

web: www.www.ravenscryband.com/

Linki Youtube:

www.youtu.be/tr3dYTD4CzU

www.youtu.be/GyWHXzyKwiM

___________________________

HALCYON WAY (Atlanta, USA)

Brzmienie Halcyon Way nie można ściśle dopasować do gatunków metalu, ale może być opisane jako ciężkie, chwytliwe, techniczne, a przede wszystkim skoncentrowane na dojrzałym śpiewie. Zespół czerpie inspirację z wielu metalowych zespołów począwszy od Megadeth i Dream Theater, skończywszy na Testament i Chimaira.

Steve Braun – vocals

Jon Bodan – lead guitar/ backing vocals

Ernie Topran – lead drums

Max Eve – guitar/ backing vocals

Skyler Moore – bass/ backing vocals

web: www.www.halcyonway.com/

Linki Youtube:

www.youtu.be/FwVm5haDqqY

www.youtu.be/EYSBy4XrSb4